Aktualności

Europe Distribution Group na międzynarodowych targach w Kolonii

Targi IAW, czyli Międzynarodowe Targi Towarów Promocyjnych dwa razy w roku odbywają się w Niemczech w Kolonii. Są to najważniejsze europejskie targi produktów hurtowych, promocyjnych oraz najnowszych trendów w dziedzinie handlu. Nasi przedstawiciele mieli ogromną przyjemność wystawienia swojego stoiska i zaprezentowania oferty wszystkim odwiedzającym.
Czytaj dalej

Der Waschkönig we wrześniowym numerze Claudii

Z przyjemnością informujemy, że w najnowszym miesięczniku dla kobiet Claudia, pojawił się tekst o proszkach Der Waschkönig!
Czytaj dalej

Kampania telewizyjna produktów Der Waschkönig C.G.

1 czerwca 2017 roku wystartowała letnia kampania telewizyjna produktów Der Waschkönig C.G.
Czytaj dalej

Europe Distribution Group na 10. Kongresie Rynku FMCG

Miło nam poinformować, że nasza firma uczestniczy w dniu dzisiejszym w 10. Kongresie Rynku FMCG w Warszawie.
Czytaj dalej

Król Prania na Ukrainie

Król Prania na stałe zadomawia się na stałe w kolejnych krajach. Jednym z nich jest Ukraina, gdzie produkty Der Waschkönig C.G. cieszą się coraz większą popularnością. A wizerunek Króla Prania zagościł na bannerach dostępnych na wielu ulicach.
Czytaj dalej

Proszek Der Waschkönig C.G. Universal polecany przez portal Nowości Kosmetyczne

Jest nam bardzo miło kiedy piszę się o produktach, których dystrybutorem jesteśmy. Zwłaszcza, kiedy są to opinie bardzo pozytywne. Tym razem proszek do prania Der Waschkönig C.G.  jest polecany przez portal Nowości Kosmetyczne.
Czytaj dalej

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie życzą Zarząd i Pracownicy Europe Distribution Group Sp. z o.o.
Czytaj dalej

Wyniki wiosennego konkursu od Króla Prania!

Król Prania z wielkim zachwytem oraz radością podziwiał wszystkie prace młodych artystów, które brały udział w wiosennym konkursie.
Czytaj dalej

Próba przed publicznym wystąpieniem w szkole w konkursie na najlepszą reklamę

Cieszymy się i jest nam niezmiernie miło z tego, że nawet najmłodsi doceniają i znają właściwości środków piorących Der Waschkönig C.G.
Czytaj dalej

Wiosenny konkurs od Króla Prania

Za oknami już wiosna, zatem nadszedł czas na wiosenny konkurs od Króla Prania. Pięcioro autorów najlepszych prac otrzyma nasz najnowszy proszek do prania Wschkönig MegaPower Universal 1155g oraz drobny upominek. Zapraszamy do udziału w konkursie!
Czytaj dalej

Targi IAW-Messe w Kolonii

W dniach 07-09.03.2017 nasza firma prezentowała swoje produkty podczas międzynarodowych targów trwających w Kolonii - IAW Messe.
Czytaj dalej

Nowa Eurochemia, nowe możliwości!

Państwa sugestie mają dla nas duże znaczenie, dlatego po wielu konsultacjach zdecydowaliśmy się na gruntowne zmiany dotyczące naszej platformy sprzedażowej Eurochemia.eu.
Czytaj dalej

Zimowy konkurs od Króla Prania

Tegoroczna, mroźna zima daje znać o sobie, ale sprzyja to również zimowemu szaleństwu. W związku z tym, Król Prania na swoim fanpage’u, przygotował dla Was kolejny konkurs!
Czytaj dalej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.