Eurochemia - Europe Distribution Group Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje o firmie

  • Europe Distribution Group Sp. z o.o.

    55-114 Kryniczno, ulica: Polna 8

    +48 71 738 23 32

    +48 71 723 75 95

    +48 604 707 088

    info@europedg.pl

    NIP 915-179-20-44

    Poniedziałek - Piątek

    8.00 - 16.00

    Poza standardowymi godzinami prosimy o kontakt poprzez e-mail lub formularz kontaktowy.

    EDG - dystrybutor chemii gospodarczej

Konta bankowe

Raiffeisen Bank Polska S.A.

PLN

19 1750 1064 0000 0000 3319 1278

UWAGA ZMIANA NR KONTA

Raiffeisen Bank Polska S.A.

EUR

BIC (SWIFT): RCBWPLPW

PL91 1750 1064 0000 0000 3319 1437

Raiffeisen Bank Polska S.A.

USD

BIC (SWIFT): RCBWPLPW

PL41 1750 1064 0000 0000 3319 1561

Szczegółowe dane kontaktowe

Zarząd

Krzysztof Górny

Prezes Zarządu

k.gorny@europedg.pl

Stella Wilczyńska

Asystentka Zarządu

+48 604 707 088

+48 (71) 738 23 32 wew. 01

s.wilczynska@europedg.pl

Sprzedaż

Rafał Szkup

Dyrektor d/s Sprzedaży Krajowej

+48 790 422 111

r.szkup@europedg.pl

Marcin Zachwieja

Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 733 400 009

m.zachwieja@europedg.pl

Karol Bork

Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 733 440 033

k.bork@europedg.pl

Andrzej Kawula

Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 733 040 733

a.kawula@europedg.pl

Katarzyna Chałubek

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

+48 604 706 076

+48 (71) 738 23 32 wew. 02

zamowienia@europedg.pl

Olga Wychowaniec

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

+48 604 700 714

sprzedaz@europedg.pl

Kamila Kubiak

Młodszy specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

+48 570 390 029

k.kubiak@europedg.pl

Logistyka

Anna Kopystyńska

Specjalista d/s Transportu i Logistyki

+48 570 530 001

transport@europedg.pl

Aleksandra Mietełka

Młodszy specjalista d/s Transportu i Logistyki

+48 604 713 173

logistyka@europedg.pl

Finanse

Teofila Górny

Dyrektor d/s Finansowych

+48 663 840 211

t.gorny@europedg.pl

Magdalena Nazarczuk

Specjalista d/s Finansowych

+48 604 988 504

+48 (71) 738 23 32 wew. 04

ksiegowosc@europedg.pl

Dorota Korzeniecka

Specjalista d/s Fakturowania i Rozliczeń

+48 604 707 788

biuro@europedg.pl

Export

Export Manager

export@europedg.pl

Anna Godlewska

Sales Manager

+48 575 044 084

a.godlewska@europedg.pl

Michał Korczak

Export Manager

+48 690 007 002

m.korczak@europedg.pl

Ryszard Radoszewski

Export Manager d/s rynku Niemieckiego

+48 692 640 377

rado.r@europedg.pl

Import

Olga Wychowaniec

Import Manager

+48 604 700 714

import@europedg.pl

Marketing

Mateusz Kowalski

Specjalista d/s Marketingu

+48 531 623 532

marketing@europedg.pl

Tomasz Matusz

Grafik i Asystent d/s Marketingu

+48 570 304 020

grafik@europedg.pl

Magazyn

Piotr Belski

Kierownik Magazynu

+48 604 509 204

magazyn@europedg.pl

Paweł Zdzymiera

Zastępca Kierownika Magazynu

+48 570 390 029

magazyn@europedg.pl

Dostawy

Scania - dostawy chemii gospodarczej

Sebastian Krawczyk

Kierowca / Dostawca

(Scania - dostawy 33 palety)

+48 570 005 708

Patryk Zalega

Kierowca / Dostawca

(Iveco - dostawy 5 palet)

+48 604 879 828

Iveco - transport środków czystosci

Wyślij wiadomość

 

Kwestie związane z fakturowaniem oraz rozliczeniami.

Kwestie związane z transportem, logistyką towarów.

Pytania dot. złożonych zamówień, konta klienta, sprzedaży.

Pytania dotyczące płatności oraz faktur.

Oferty dotyczące współpracy w zakresie marketingu, materiały reklamowe itp.

Pytania dotyczące reklamacji oraz zwrotów towarów.

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.