Europe Distribution Group Sp. z o.o.

Dystrybutor chemii gospodarczej i środków czystości

O firmie

Sprzedaż hurtowa chemii gospodarczej w Polsce i za granicą

Europe Distribution Group Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się dystrybucją środków czystości. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek: Der Waschkönig C.G. (www.krolprania.pl), Herr Klee C.G., WäscheMeister, GlanzMeister, a także WC Meister.

Sprzedajemy hurtowo środki czystości z różnych krajów m.in.: chemię niemiecką, angielską, francuską, włoską, belgijską, a także holenderską. Współpracujemy z sieciami sklepów, dystrybutorami, hurtowniami i innymi podmiotami w całej Europie. Nasza firma współpracuje również z firmami z Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej.

W naszej firmie staramy się zrozumieć potrzeby naszych Partnerów aktywnie angażując się w ich działalność. Dowiadujemy się, co jest dla nich ważne. Rozpoznajemy wyzwania i możliwości, jakie stoją przed Nimi na dzisiejszych, wysoce konkurencyjnych i złożonych rynkach.

EDG Sp. z o.o. - hurtownia chemii gospodarczej   Deutsches Quälitats-Produkt - Dystrybucja niemieckich środków czystości 

Siedziba firmy

Dystrybutor chemii gospodarczej Europe Distribution Group

Naszą firmę tworzą ludzie

Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Wiemy jak ważny jest zgrany zespół, na którym można polegać. Mamy również świadomość, jak ważne sa relacje z naszymi Klientami i Partnerami. Dlatego zawsze dajemy z siebie wszystko, aby zapewnić Tobie jak największy zysk.

Jednak w naszej branży ważne jest również zaplecze. Dysponujemy halą magazynową o powierzchni 2000 m2, w której dostępnych jest obecnie 2400 miejsc paletowych. Powierzchnia biurowa wynosi 560 m2.


Eurochemia - hurtownia chemii gospodarczej online

Jednym z filarów dystrybucji przez naszą firmę chemii gospodarczej w Polsce jest platforma handlowa Eurochemia. Stanowi ona dla Państwa niezwykle proste, przejrzyste oraz skuteczne narzędzie do zaopatrywanie swoich sklepów, hurtowni czy przedsiębiorstw. Dla zarejestrowanych Partnerów udostępniamy Konto Klienta, dzięki któremu mogą Państwo zamawiać oferowane przez nas produkty w dowolne miejsce na terenie Polski. Ta forma zapewnia oszczędność, zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Poprzez platformę Eurochemia prowadzimy sprzedaż hurtową różnego rodzaju chemii gospodarczej: od środków piorących (proszki, żele, kapsułki czy odplamiacze), poprzez środki czystości, asortyment do zmywarek, odświeżacze powietrza, a kończąc na kosmetykach. Wszystkie oferowane środki czystości łączy jedno - wysoka jakość i niezawodność. Niezależnie czy jest to chemia z Niemiec, Anglii, Holandii czy innego kraju.

Co wyróżnia zakupy przez hurtownię chemii gospodarczej Eurochemia?

Wysokiej jakości produkty

Zajmujemy się dystrybucją chemii gospodarczej i środków czystości, co do których mamy pewność, że są najwyższej jakości. Dzisiejszy konsument jest bardzo wymagający – oferujemy to, czego potrzebuje: Jakość za rozsądne pieniądze.

Konkurencyjne ceny

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były w jak najlepszych cenach. Staramy się maksymalnie obniżyć koszty oraz marżę, aby móc zaproponować Państwu najbardziej korzystną ofertę i tym samym zwiększyć liczbę potencjalnych odbiorców.

Dostępność asortymentu

Mamy świadomość, jak ważna jest stałość dostaw. Poprzez naszą platformę online nie sprzedajemy produktów, których nie mamy na stanie, dzięki temu zamówienia możemy realizować w możliwie najkrótszym terminie.

Indywidualne podejscie

Każdego z naszych Partnerów traktujemy indywidualnie. Rozumiemy biznes i to, że każdy ma inne potrzeby. Staramy się dopasować ofertę do oczekiwań i możliwości naszych Kontrahentów. Zależy nam na długofalowej współpracy.

Szybka dostawa 

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi spedytorami, dzięki czemu mamy pewność, że towar dotrze do Państwa na czas i bez żadnych przeszkód.

Innowacyjność

Cały czas obserwujemy co dzieje się na rynku - jakie są nowości, trendy oraz jak zmieniają się gusta konsumentów. Dostosowujemy ofertę do bieżących oczekiwań, dzieki czemu jesteśmy o krok przed konkurencją.


Dystrybutor importowanej chemii gospodarczej, na którym możesz polegać!


Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.