Europe Distribution Group Sp. z o.o.

Dystrybutor chemii gospodarczej i środków czystości

O firmie

Sprzedaż hurtowa chemii gospodarczej w Polsce i za granicą

Europe Distribution Group Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się dystrybucją środków czystości. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek: Der Waschkönig C.G. (www.krolprania.pl), Herr Klee C.G., WäscheMeister, GlanzMeister, a także WC Meister.

Sprzedajemy hurtowo środki czystości z różnych krajów m.in.: chemię niemiecką, angielską, francuską, włoską, belgijską, a także holenderską. Współpracujemy z sieciami sklepów, dystrybutorami, hurtowniami i innymi podmiotami w całej Europie. Nasza firma współpracuje również z firmami z Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej.

Chemia gospodarcza hurt na eurochemia.eu

Prowadzimy dystrybucję różnego rodzaju chemii gospodarczej: od środków piorących (proszki, żele, kapsułki czy odplamiacze), poprzez środki czystości, asortyment do zmywarek, odświeżacze powietrza, a kończąc na kosmetykach. Wszystkie oferowane środki czystości łączy jedno - wysoka jakość i niezawodność. Niezależnie czy jest to chemia Niemiec, Anglii czy Holandii.

W naszej firmie staramy się zrozumieć potrzeby naszych Partnerów aktywnie angażując się w ich działalność. Dowiadujemy się, co jest dla nich ważne. Rozpoznajemy wyzwania i możliwości, jakie stoją przed Nimi na dzisiejszych, wysoce konkurencyjnych i złożonych rynkach.

EDG Sp. z o.o. - hurtownia chemii gospodarczej   Deutsches Quälitats-Produkt - Dystrybucja niemieckich środków czystości 

Siedziba firmy

Dystrybutor chemii gospodarczej Europe Distribution Group

Naszą firmę tworzą ludzie

Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Wiemy jak ważny jest zgrany zespół, na którym można polegać. Mamy również świadomość, jak ważne sa relacje z naszymi Klientami i Partnerami. Dlatego zawsze dajemy z siebie wszystko, aby zapewnić Tobie jak największy zysk.

Jednak w naszej branży ważne jest również zaplecze. Dysponujemy halą magazynową o powierzchni 2000 m2, w której dostępnych jest obecnie 2400 miejsc paletowych. Powierzchnia biurowa wynosi 560 m2.

Co nas wyróżnia?

  • Konkurencyjne ceny
  • Wysokiej jakości produkty
  • Dostępność asortymentu
  • Szybkie dostawy
  • Indywidualne podejście

Dystrybutor importowanej chemii gospodarczej, na którym możesz polegać!Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.